FAQ - Crazy Kawalerski - Organizujemy Odjechane Kawalerskie w całej Polsce: Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Katowice i nie tylko.
Sprawdzone wieczory kawalerskie
 • 12 lat
  doświadczenia
 • 50%
  rezerwacji z polecenia
 • Zabawa
  na każdą kieszeń
 • Gościliśmy w:
  tvn, onet, rmf, tvp2

NASZEFAQ 

Najczęściej zadawane pytania.

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Kim jesteście?  

To my, Crazy Guides, czyli kultowe trabantowe eskapady po Nowej Hucie. Na fali popularności Krakowa jako celu wieczorów kawalerskich, z powodzeniem organizujemy juz od kilku lat różne kawalerskie szaleństwa. Chcemy skończyć z utartą sztampą typowego wieczoru kawalerskiego w klimacie bania w domu a potem "na miasto". Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę do ponad 100 atrakcji w 6 miastach Polski i nie zamierzamy na tym kończyć!


Jak się u Was rezerwuje?
Bardzo prosto. Wysyłasz wstępne zapytanie o szczegóły imprezy i dostępność terminu, a następnie dogadujemy się co do szczegółów. Przelewasz nam zaliczkę, a resztę płacicie na miejscu. Prosto i bezboleśnie.


Jaką mam pewność czy po tym jak wpłacę pieniądze, Wy nie zbankrutujecie lub zamkniecie interesu?
Nie kupujesz imprezy u nieznanego sprzedawcy. Crazy Guides to renomowana i znana krakowska firma opisana w niezliczonej ilości mediów z Polski i całego świata. Działamy na rynku turystyczno-imprezowym już od 2004r. - zatem „take it easy”.


Gdzie mieści się Wasza siedziba?
Rejestrowa siedziba firmy to ul.Krakusów 1a w Krakowie, natomiast nasze Crazy Biuro mieści się przy ul. Michałowskiego 11/8 w Krakowie. Większość tematów dogrywamy jednak przez internet, bo tak jest dużo sprawniej.


Dlaczego mam rezerwować przez Was, skoro moge to zrobić sam?

Bo, po pierwsze spada Ci z głowy ciężar dogrywania wszystkiego samemu. Po drugie, współpracujemy ze sprawdzonymi  przez nas firmami, także dostajecie najlepszy serwis w mieście. Po trzecie, nasza marża jest naprawdę minimalna także możemy śmiało powiedzieć, że z nami nie przepłacacie.

Sprawdzone wieczory kawalerskie
 • 12 lat
  doświadczenia
 • 50%
  rezerwacji z polecenia
 • Zabawa
  na każdą kieszeń
 • Gościliśmy w:
  tvn, onet, rmf, tvp2
MEDIA O CRAZY GUIDES: