Wieczór Kawalerski Wrocław - Atrakcje - Prezenty - Organizacja
Wieczory kawalerskie na każdą kieszeń

Wieczór Kawalerski w Wrocławiu ...!

Sprawdzone wieczory kawalerskie
  • Gościliśmy w:
    tvn, onet, rmf, tvp2
Ponad 50% rezerwacji na wieczory kawalerskie pochodzi z polecenia

 

Wroc-LOVE to miasto miłości. Zapraszamy Was na to co kochamy najbardziej, czyli na odlotowe wieczory kawalerskie we Wrocławiu. Zaprawiona w bojach ekipa CrazyKawalerski.pl prezentuje ponad 20 turbo atrakcji i naprawdę ostrą jazdę za niedużą kasę, ten wieczór to będzie prawdziwa petarda. Nic już potem nie będzie takie samo!

Dlaczego Kawalerski we Wrocławiu?

Dlatego, że to miasto zakochanych, chyba nie musimy więcej tłumaczyć? Dlatego, że wrocławski rynek nigdy nie zasypia. Dlatego, że Wrocław ma najlepsze małe browary i znajduje się tutaj najstarsza piwna piwnica w Polsce. Dlatego, że miasto opanowało kilkaset małych krasnali. Byliście już wiele razy we Wrocławiu? Krasnale to nie Wasz klimat? Zapraszamy na wieczór kawalerski w Gdańsku i Sopocie - będzie się działo!

Najlepsze atrakcje na dzień.

Zacznijcie Wasz kawalerski we Wrocławiu od raftingu w Sudetach. Nieprzewidywalna, górska rzeka rozbuja Was idealnie na początek dnia. Dołóżcie do tego jazdę potężnymi quadami Yamaha Big Bear na torze, który szczególnie po ulewie potrafi wycisnąć całą energię nawet z największych twardzieli. A żeby nie było Wam zbyt lekko, proponujemy jeszcze karkołomny zjazd w synetycznej kuli, czyli zorbing... Do tego klasyka gatunku czyli atrakcje pod tytułem 'paintball Wrocław', 'strzelnica Wrocław' i 'gokarty Wrocław' - uwierzcie nam, to zawsze się sprawdza! Po takim dniu, możecie już nie mieć siły na więcej, a przed Wami jeszcze dłuuuga noc.

Najlepsze atrakcje na noc.

We Wrocławiu zaczynamy od atrakcji 'limuzyna Wrocław', albo od 'duuuuża limuzyna Wrocław' albo od retro limuzyny. Dobieramy na przejążdżkę striptizerkę, albo dwie tancerki, a jakby było Wam mało, kończymy super kawalerskim pakietem w najlepszym wrocławskim klubie Go Go. Po takim wieczorze nic nie będzie już takie samo.

MEDIA O CRAZY GUIDES: