Wieczór Kawalerski Kraków - Atrakcje - Prezenty - Organizacja
Wieczory kawalerskie na każdą kieszeń

Wieczór Kawalerski w Krakowie ...!

Sprawdzone wieczory kawalerskie
  • Gościliśmy w:
    tvn, onet, rmf, tvp2
Ponad 50% rezerwacji na wieczory kawalerskie pochodzi z polecenia

 

Kraków - imprezowa stolica Polski zaprasza na odjechany ostatni wieczór wolności. Zabawa w Krakowie to ponad 30 pierwszorzędnych atrakcji. Doświadczona w bojach ekipa CrazyKawalerski.pl zorganizuje Wam kawalerski jakiego jeszcze nie było. Ostra jazda za niedużą kasę i ponad 50% rezerwacji z polecenia... Ten dzień przejdzie do historii!

Dlaczego Kawalerski w Krakowie?

Dlatego, że w Krakowie jest najwięcej barów, pubów i klubów na kilometr kwadratowy. Dlatego, że nie trzeba szukać miejscówek na imprezę po całym mieście, gdyż wszystkie znajdują się w centrum. Dlatego, że mamy super kawalerskie pakiety w klubach go go. Dlatego, że jest bezpiecznie, kulturalnie, międzynarodowo. Dlatego, że kawalerski clubbing jest najprawdopodobniej najlepszy w całej Polsce. A jeśli juz byliście w Krakowie, i ta argumentacja Was nie przekonuje to coż... zaparaszamy na odjechany wiecżór pod tytułem 'Kawalerski Warszawa'!

Najlepsze atrakcje na dzień.

Od wielu lat prawdziwym dominatorem jest nasz krakowski paintball w opuszczonej fabryce. Industrialny klimat grozy plus ostra muza i setki zakamarków gwarantują super zabawę. Kawalerski rafting na torze na Wiśle, to unikalna atrakcja dostępna od wiosny do jesieni tylko w Krakowie. Podczas raftingu często zdarza się wypaść za burtę, a uwierzcie nam, nurt rzeki do spokojnych nie należy. Jeśli nie chcecie wszyscy brać udziału w zabawie, a zależy Wam na super prezencie dla Kawalera, to polecamy skok w tandemie. Tego nie da się opisać. Do tego klasyka gatunku czyli atrakcje pod tytułem 'strzelnica Kraków' i 'gokarty Kraków' - uwierzcie nam, to zawsze się sprawdza!

Najlepsze atrakcje na noc.

Kawalerska noc jest bardzo dłuuuuga i trwa jeszcze następnego dnia rano. Polecamy zarezerwować sobie apartament na imprezę w Krakowie. Będzie to dla Was super baza wypadowa, a także doskonałem miejsce na biforek - domówkę. Naszym hitem od wielu lat jest fikcyjne aresztowanie Kawalera. Zabieramy go z umówionego miejsca do nieoznakowanego samochodu i wywozimy w nieznane, gdzie czeka na niego reszta ekipy. Pełna petarda, wszyscy sa zachwyceni. Super pomysłem jest także atrakcja 'limuzyna Kraków' uzupełniona o piękną autostopowiczkę :) Taki biforek nakręci ekipę, która później bardzo płynnie wkręci się w klubowe rytmy podczas rejsu po najlepszych krakowskich klubach. Do legendarnej klasyki każdej szanującej się imprezy kawalerskiej należą oczywiscie atrakcyjne striptizerki oraz najlepszy krakowski klub go go.

MEDIA O CRAZY GUIDES: