Zorganizujemy Wam Wieczór Kawalerski w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i nie tylko!
Wieczory kawalerskie na każdą kieszeń

Wieczór Kawalerski w Krakowie ...!

Sprawdzone wieczory kawalerskie
  • Gościliśmy w:
    tvn, onet, rmf, tvp2
Ponad 50% rezerwacji na wieczory kawalerskie pochodzi z polecenia

 

Kraków - imprezowa stolica Polski zaprasza na odjechany ostatni wieczór wolności. Zabawa w Krakowie to ponad 30 pierwszorzędnych atrakcji. Doświadczona w bojach ekipa CrazyKawalerski.pl zorganizuje Wam kawalerski jakiego jeszcze nie było. Ostra jazda za niedużą kasę i ponad 50% rezerwacji z polecenia... Ten dzień przejdzie do historii!

Dlaczego Kawalerski w Krakowie?

Dlatego, że w Krakowie jest najwięcej barów, pubów i klubów na kilometr kwadratowy. Dlatego, że nie trzeba szukać miejscówek na imprezę po całym mieście, gdyż wszystkie znajdują się w centrum. Dlatego, że mamy super kawalerskie pakiety w klubach go go. Dlatego, że jest bezpiecznie, kulturalnie, międzynarodowo. Dlatego, że kawalerski clubbing jest najprawdopodobniej najlepszy w całej Polsce.

Najlepsze atrakcje na dzień.

Od wielu lat prawdziwym dominatorem jest nasz paintball w opuszczonej fabryce. Industrialny klimat grozy plus ostra muza i setki zakamarków gwarantują super zabawę. Kawalerski rafting na torze na Wiśle, to unikalna atrakcja dostępna od wiosny do jesieni tylko w Krakowie. Podczas raftingu często zdarza się wypaść za burtę, a uwierzcie nam, nurt rzeki do spokojnych nie należy. Jeśli nie chcecie wszyscy brać udziału w zabawie, a zależy Wam na super prezencie dla Kawalera, to polecamy skok w tandemie. Tego nie da się opisać.

Najlepsze atrakcje na noc.

Krakowska noc jest bardzo dłuuuuga i trwa jeszcze następnego dnia rano. Naszym hitem od wielu lat jest fikcyjne aresztowanie Kawalera. Zabieramy go z umówionego miejsca do nieoznakowanego samochodu i wywozimy w nieznane, gdzie czeka na niego reszta ekipy. Pełna petarda, wszyscy sa zachwyceni. Super pomysłem jest także wynajem limuzyny w Krakowie uzupełniony i piękną autostopowiczkę :) Taki biforek nakręci ekipę, która później bardzo płynnie wkręci się w klubowe rytmy podczas rejsu po najlepszych krakowskich klubach.

MEDIA O CRAZY GUIDES: