Wieczór Kawalerski Trójmiasto Gdańsk Sopot Gdynia - Atrakcje - Prezenty - Organizacja
Wieczory kawalerskie na każdą kieszeń

Wieczór Kawalerski w Trójmieście ...!

Sprawdzone wieczory kawalerskie
  • Gościliśmy w:
    tvn, onet, rmf, tvp2
Ponad 50% rezerwacji na wieczory kawalerskie pochodzi z polecenia

 

Doszły nas słuchy, że Trójmiasto = mega imprezy. Byliśmy, sprawdziliśmy i faktycznie to prawda. Wieczór kawalerski w najlepszych północnych rytmach. Ekipa CrazyKawalerski.pl uroczyście przedstawia ponad 20 super pomysłow na ostatnią noc wolności w Gdańsku, Sopocie i Gdyni... 3 x miasto = 3miasto = 3 x więcej mocy i 3 x większy kac :)

Dlaczego Kawalerski w Trójmieście?

Dlatego, że jest położone nad zatoką, a szczególnie w lecie nie ma nic lepszego niż piasek i woda. Dlatego,że w Sopocie kręcą się naprawdę grube imprezy, a połowa lasek jest ubrana tylko w stroje kąpielowe. Dlatego, że jak jest gorąco to może zawiać chłodna, morska bryza i kac po kawalerskim jest wtedy mniej bolesny. Dlatego, że Trójmiasto to Gdańsk, Sopot i Gdynia, czyli wszystko razy trzy! Imprezowaliście już nad Bałtykiem? Polecamy 'kawalerski Wrocław' - to naprawdę zacne hasło na ostrą imprezę kawalerską!

Najlepsze atrakcje na dzień.

Najlepiej rozpocząć od mocnego akcentu. Rozbujamy Was do 100km/h w 9 metrowych patrolowych łodziach używanych przez jednostki specjalne. Zatoka Gdańska będzie tylko dla Was. Następnie kilkanaście serii z Kałasznikowa i Uzi oraz kilka mocnych akcentów z Shotguna na naszej strzelnicy sportowej w Gdańsku. A skoro już jesteście w bicie wojny, to zapraszamy na Laser Tag, czyli futurystyczną bitwę na lasery przy ostrych elektronicznych bitach. Do tego klasyka gatunku czyli atrakcje pod tytułem 'paintball Trójmiasto' i 'gokarty Trójmiasto' - uwierzcie nam, to zawsze się sprawdza! Po takim kawalerskim dniu zostaje jeszcze tylko ostateczna wieczorna rozgrywka.

Najlepsze atrakcje na noc.

Nasza przewodniczka po najgorętszych sopockich klubach wrzuci Was do sprawdzonych turbo miejscówek i nie zapomni, że bez sopockiego klubu Go Go nie ma wieczoru kawalerskiego w Trójmieście. Nie lubicie clubbingu? Zarezerwujcie lokal na imprezę w Gdańsku, vip loża i barman do Waszej wyłącznej dyspozycji. W tak zwanym "międzyczasie" warto wrzucić coś na ruszt i zarezerwować naszą "Seksowną Kolację" wraz z występem ponętnej striptizerki. A rankiem, jak jeszcze drzemią w Was pokłady energii, polecamy coś co sprzedajemy jako biforek, ale równie świetnie sprawdzi się jako afterek, czyli jacuzzi, saunyi lounge room na ostatnim piętrze hotelu tylko dla Was. Dla takich chwil warto żyć! PS. Wstukajcie jeszcze w wujka googla hasło 'limuzyna trójmiasto' i zamówcie królewski powrót do domu...

MEDIA O CRAZY GUIDES: