Wieczór Kawalerski Warszawa - Atrakcje - Prezenty - Organizacja
Wieczory kawalerskie na każdą kieszeń

Wieczór Kawalerski w Warszawie ...!

Sprawdzone wieczory kawalerskie
  • Gościliśmy w:
    tvn, onet, rmf, tvp2
Ponad 50% rezerwacji na wieczory kawalerskie pochodzi z polecenia

 

Warszawa to miasto europejskiego formatu. Kawalerski w stolicy to naprawdę potężne wyzwanie dla ducha i ciała. Zebraliśmy dla Was prawie 30 odjechanych pomysłów na ostatnią noc wolności. Postawcie na doświadczoną w bojach ekipę CrazyKawalerski.pl. Ostra jazda za niedużą kasę, zabawa do białego rana i dzień, o którym będą pisać w podrecznikach do historii!

Dlaczego Kawalerski w Warszawie?

Dlatego, że to stolica Polski, a w stolicy wszystko jes naj. Dlatego, że imprezy są na najwyższym poziomie, a kluby są bardziej wypasione niż w innych miastach. Dlatego, że w Warszawie możecie być anonimowi, tutaj nikogo nic nie zdziwi. Dlatego, że w Warszawie są najładniejsze tancerki go go w kraju. A co jeśli już imprezowaliście w Warszawie wiele razy? Zapraszamy zatem na ostatnią noc wolności pod tytułem 'kawalerski Kraków'.

Najlepsze atrakcje na dzień.

Wielodrużynowa bitwa paintballowa w Warszawie w hali to zeszłoroczny bestseller. Dołączamy Was do innych ekip, z którymi możecie się zmierzyć w prawdziwie męskim pojedynku na kulki. Dodatkowo, po bitwie można wynająć Mad Max room i zaprosić do klatki seksowną tancerkę. Kolejnym kawalerskim klasykiem, który oddziela mężczyzn od chłopców są nasze warszawskie quady. Niepozorne maszynki o pojemności 250 cm3 dają ponadprzeciętne możliwości hardkorowej, kawalerskiej jazdy w kurzu i błocie. Do tego klasyka gatunku czyli atrakcje pod tytułem 'strzelnica Warszawa' i 'gokarty Warszawa' - uwierzcie nam, to zawsze się sprawdza! Na koniec dnia zamówcie jeszcze dla Kawalera lot balonem, a będzie to dla niego fenomenalne podsumowanie tego pełnego emocji dnia.

Najlepsze atrakcje na noc.

Kawalerska noc w Warszawie to zabawa europejskiego formatu. Jako bazę wypadową i doskonałe miejsce na domówkę, polecamy zarezerwować mieszkanie na imprezę w Warszawie. Zacznijcie od klasycznej atrakcji pod tytułem 'limuzyna Warszawa', później przejdźcie do fikcyjnego aresztowania Kawalera przez dwóch tajniaków, a zakończcie w najlepszym klubie Go Go w Warszawie, gdzie będzie na Was czekało kilkanaście gorących striptizerek i rozluźniające procenty. Wciąż mało? Zarezerwujcie prywatny klub ze strefą dance i chill out na szalony afterek. Co Was nie zabije to Was wzmocni :)

MEDIA O CRAZY GUIDES: