Wieczór Kawalerski Katowice Rybnik Zabrze Tychy Chorzów Śląsk - Atrakcje - Prezenty - Organizacja
Wieczory kawalerskie na każdą kieszeń

Wieczór Kawalerski w Śląsku ...!

Sprawdzone wieczory kawalerskie
  • Gościliśmy w:
    tvn, onet, rmf, tvp2
Ponad 50% rezerwacji na wieczory kawalerskie pochodzi z polecenia

 

Ślůnsk lubi się ostro zabawić podczas ostatniej nocy wolności. Zaprawiona w bojach ekipa CrazyKawalerski.pl zorganizuje Wam super imprezkę kawalerską, która przejdzie do historii. 10 turbo atrakcji w Katowicach, Chorzowie, Zabrzu, Tychach i nie tylko. Ostra jazda za niedużą kasę...

Dlaczego rezerwować z nami?

Organizujemy najlepsze wieczory kawalerskie w Polsce. Zapuściliśmy korzenie w wielu miastach, poznaliśmy osobiście najlepsze kluby i najbardziej odkręcone atrakcje sportowe. Wypiliśmy hektolitry piwa, zjedliśmy tony steków i zaopiekowaliśmy się tysiącami imprezowiczów. Zarezerwowany u nas kawalerski będzie się wspominać przed długie miesiące. Z nami nie ma lipy i jest gwarancja, że Kawaler będzie Wam wdzięczny do końca życia.

 

Gdzie pojechać na Kawalerski?

W naszej ofercie znajdziecie aktualnie 12 miast, z których każde ma coś ciekawego za zaoferowania na udaną zabawę kawalerską. Zapraszamy na kawalerski w Krakowie, imprezowej stolicy południa, z niezliczoną ilością barów i pubów rozlokowanych w centrum średniowiecznej starówki. Kawalerskie w Warszawie? Tego miasta nie trzeba reklamować, mekka clubbingu, super kluby, zabawa do rana, jedynie duże odległości między atrakcjami mogą nieco odstraszać. Trójmiasto i kawalerski w Sopocie? Nie ma lepszej miejscówki na zabawę w lipcu i sierpniu. Wieczór kawalerski we Wrocławiu, Śląskie i  Poznań to naprawdę zacne lokacje na imprezę na zachodzie naszego kraju, wysłaliśmy tam wiele grup i jeszcze nikt nie wrócił niezadowolony. Wielkie aglomeracje do Was nie przemawiają? No to może zabawa u stóp Tatr? Wieczór kawalerski w Zakopanem? Krupówki juz od lat dzielnie rywalizują z Sopotem o miano najbardziej rozbawionego krajowego kurortu. Jesteście z Pomorza lub Kujaw? Zapraszamy na kawalerski do Bydgoszczy i Torunia, gdzie przygotowaliśmy kilkanaście soczystych atrakcji. A może mieszkacie w Łodzi i szukacie czegoś ekstra na podkręcenie Waszek kawalerskiej łódzkiej imprezy? Nie ma sprawy, tutaj też działamy. Polska to za mało? Zapraszamy do Pragi i Budapesztu, zobaczcie jak tam się można zabawić na maxa, za niedużą kasę. Jesteśmy wszędzie, wystarczy zadzwonić i zarezerwować termin.

 

Jakie atrakcje wybrać?

Wszystko zależy od budżetu, liczby osób oraz tego czy idziecie w klasykę, czy może macie ochotę na naprawdę ostry kawalerski. Z klasyków zawsze polecamy rozpocząć dzień od atrakcji sportowej takiej jak paintball, gokarty, quady lub strzelnica na ostrą amunicję. Wczesnym wieczorem najlepiej zacząć od rejsu statkiem, limuzyny lub kolacji ze striptizem, aby później, już odpowiednio rozkręconym uderzyć na clubbing do białego rana. Można bawić się w zwykłych klubach, a można też zaszaleć po męsku w jednym z polecanych przez nas kawalerskich lokali ze striptizem. A jak można zabawić się na kawalerskim na ostro? Zorganizujcie fikcyjne aresztowanie głównego bohatera wieczoru zakończone wizytą w klubie go go. Zamówcie dla niego skok spadochronem w tandemie, szczucie wytresowanym owczarkiem niemieckim, lot śmigłowcem lub rajd wojskową łodzią patrolową po morzu. Na naszej stronie znajdziecie ponad 200 super atrakcji, także jest w czym wybierać.

MEDIA O CRAZY GUIDES: